Режим роботи
Пн - Пт: з 09:00 до 19:00
Сб - Нд: з 10:00 до 16:00
мова:
ua ru

Корзина

Кошик порожній
МЕНЮ

Підбір за авто

Пошук за розміром

  • Низькі ціни
  • Великий вибір
  • Гарантія якості
  • Гарантія застосовності
  • Доставка по Україні

Наш Instagram

Підпишіться на наш Instagram!

Інструкція підбору автомобільних дисків

Перед тим, як купити легкосплавні автомобільні диски, Вам необхідно вибрати з нашого каталогу моделі, які підходять за типорозмірами для Вашого авто.


Підбір колісних дисків ведеться за такими критеріями:

Кількість отворів кріплення, діаметр кола розташування кріпильних отворів (LZ*PCD) повинні відповідати установчим розмірам на маточині автомобіля.

ET. У кожного колеса існує так звана привалкова площина. Це та частина колеса, якою воно притискається до маточини. Виліт (ET)  – це відстань між привалковою площиною й уявною площиною, що ділить колесо по ободу навпіл. Виліт може бути додатним, від'ємним та нульовим. Останній зустрічається рідко, а від'ємний – переважно на позашляховиках.

Застосовність колісних дисків до автомобіля по діаметру диска, ширині обода, вильоту (ET), діаметру центрального посадкового отвору (DIA) забезпечується на основі інформації виробників транспортних засобів та органів сертифікації про "рідні" (оригінальні) та допустимі розміри коліс для даного типу транспортного засобу, експлуатація яких не призводить до погіршення керованості автомобіля.


За допомогою системи автоматичного підбору дисків Ви легко дізнаєтеся про всі допустимі колісні параметри Вашого автомобіля і швидко знайдете всі наявні моделі дисків, які відповідають цим параметрам.


Приємних покупок у нашому інтернет-магазині!


виліт ET